TRAEGER UZENÝ HRUDNÍK

NEJLEPŠÍ UZENÉ HUDICE

Uzená hruď je ve skutečnosti mistrem letního vaření masa a pochopení způsobů, jak ji vytvořit, z vás jistě vytvoří jednu z absolutně nejvýznamnějších osobností oslavy. Pokud jste předtím nekouřili hrudí, toto jídlo je ve skutečnosti fantastické místo, kde začít!

CO JE BRSKET?

Celá hruď, mnohokrát označovaná jako kompletní baler nebo dokonce baler hruď, pochází z hmoty prsní nebo dokonce prsní svaloviny hospodářských zvířat. Můžete si také poslechnout, že je popsána jako „120 hovězí hrudí, vykostěná, bez kostí“, protože je to vlastně přesně tak, jak je to ve skutečnosti popisováno díky organizaci North United States Meat Cpus Organization.

TRAEGER UZENÝ HRUDNÍK
Ingredience

Vlastně by nemělo být překvapením, že jednou z absolutně nejdůležitějších složek je ve skutečnosti skvělá, vysoce kvalitní redukovaná masa. Hledejte hruď, která je rozměrově zcela přibližně (nebo dokonce co nejblíže k němu), to jistě pomůže připravit maso rovnoměrně!

Hovězí hruď – 10 kilo navíc (nebo dokonce prakticky 10 kilo navíc).
Jablečný ocet – ½ hrnku.
Posypat – ½ hrnku, aby se spojil s jablečným octem.
Hořčice – ½ hrnku nažloutlé hořčice.
Hrudník Completely out Scmassage – 2 hrnky mého hrudníku zcela vysuší scmassage.

JAK UDĚLAT TRAEGER UZENÝ HRUDNÍK

Ať už jsem vytvořil tuto hruď na Traeger, každý typ značky kuřáka cigaret bude určitě fungovat! Stejně tak budete toužit po skvělém silném ostří, velkém redukčním panelu a také nádobě na stříkání potravin.

ZAŘÍZENÍ HRUDNÍKU

1. Posuňte spodní část. Chcete-li si připravit hruď o 10 kilo navíc, otočte ji pomocí tlusté horní části na redukčním panelu. Použijte špičaté ostří k hladkému jakémukoli typu extra tuku nebo dokonce stříbrné kůže vycházející ze dna. Poté najděte velké místo přírodního tuku ve tvaru měsíce a oddělte jej pilou. Nepotřebuje se 100% eliminovat, stačí k tomu, aby se to místo spolu se zbytkem hrudníku vyrovnalo, takže se určitě připraví rovnoměrně.

2. Oblast. Směrem ke ‘čtverce’ vaše hruď jednoduše znamená k hladkému, takže je ve skutečnosti relativně přesně stejná hustota. Proveďte to odříznutím dlouhých tenkých proužků tuku z okrajů. Není nutné ho úplně vyřazovat, jednoduše šmejdit, až bude maso skutečně tak vhodné k oblečení a hustotě, jak si ho snadno vytvoříte. Proveďte přesně totéž směrem k dokončení hrudníku. Mějte na paměti, že faktor hrudníku bude jistě ve skutečnosti spíše hrbolatý, stejně jako rozhodně ne oblečení, které je ve skutečnosti skvělé. Jednoduše se ujistěte, že jste odstranili jakýkoli typ uvolněného nebo dokonce visícího masa, abyste zabránili jeho prolévání.

3. Slick top top. Otočte hrudí a také kus s tukovým vrškem směrem k odstranění přebytečného tuku. Přáli byste si, aby se hustota v celém rozsahu pohybovala mezi ¼” a také ½”. Když se vaše hruď skutečně jeví jako relativně oblečená, jste připraveni získat cigarety ke kouření cigaret.

UZENÝ TRAEGER HRUDNÍK

1.Příprava. Předehřejte kuřáka cigaret na 300 °F (150 °C). Integrujte ½ hrnku jablečného octa a ½ hrnku postřiku do nádoby na stříkání potravin a sbírejte je. Poté potřete hořčici kolem rozříznutého hrudníku a nechte ji laskavě spolu se 2 hrnky hrudí zcela vysušit masáží.

2. Kouř. Poté, co se váš kuřák skutečně zajímá o úroveň teploty, umístěte zkušenou hruď s tukem dolů na grilovací rošt. Připravte jej nerušeně 1 ½ hodiny.

3.Spritz. Po 1 ½ hodině připravte kuřáka cigaret a nastříkejte si hruď spolu se směsí jablečného octa. Provádějte to každých třicet minut po dobu další 1 ½ hodiny nebo dokonce až do doby, než se vnitřní teplota hrudníku dostane na úroveň 204 °F (95 °C).

4.Zbytek. Přesuňte uzenou hruď směrem k velkému nabídkovému talíři nebo dokonce k redukčnímu panelu. Kempování venkovní stany kus fólie volně přes vodítko, stejně jako nechat to zbytek po dobu 15 minut.

5.Proveďte. Při nabízení rozdělte hruď proti zrnu.