LUCKY Charms MARSHMALLOW LIGHTS

LUCKY Charms MARSHMALLOW LIGHTS

Provedli jste určitě rádi Fortunate Appeals zrání? Určitě jsem předvedl! Opravdu jsem je neměl často všechny, ale když jsem vystupoval, byl to vlastně přímo cukrářský spěch, který nadšeně potěší každý typ mladíka!

Směs křupavého zrna spolu s podivnými vysušenými marshmallows byla vlastně neustále očekávána. Je zřejmé, že moje matka obvykle předcházela ‘cukrovinovým cereáliím’, jak je označovala jako všechny, ale periodický důvod, jako je výlet do kempu, byl pro mě ve skutečnosti zajímavý.

 

LUCKY Charms MARSHMALLOW LIGHTS

🥘 Potřebné Materiály

Spolu s pánví o rozměrech 9×13 (nebo dokonce pánev o rozměrech 9×9 nebo dokonce 8×8 pro silnější zrno) budete potřebovat své obilí a také komponenty pro vytvoření obalu z marshmallow. Není třeba vybírat další marshmallows, pokud nemáte to štěstí, abyste objevili marshmallows Fortunate Appeals. To bude skutečně neuvěřitelná krytina!

Zrno Fortunate Appeals – používám tradiční Fortunate Appeals, rozhodně ne unikátní řadu verzí. Omezená verze St. Patrick’s Time Fortunate Fresh bude skutečně dokonalá, pokud ji vytváříte pro čas svatého Patrika!
Marshmallows – buď malé marshmallows nebo dokonce rutinní s’mores dimenze marshmallows jistě pomohou snížit. Vybírám si malé marshmallows, abych zajistil, že mohu snadno přihodit další přímo do směsi spolu s obilím!
Máslo – stejně jako jeho skvělé nabídky! Přejete si, aby vaše rozmražená marshmallow směs byla bohatá spolu s máslem, protože to je přesně to, co jistě udrží vaše obchody dobré a hladké!
Sodík – jednoduše vymáčknutí sodíku, pokud používáte slané máslo, nebo použijte mizivou ½ lžičky sodíku.
Vanilka – troška vanilky jistě podtrhne chuť každého vašeho marshmallow z vašeho Fortunate Appeals. Nevyhýbejte se tomu 🙂

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Postup nemůže být ve skutečnosti jednodušší, stejně jako jsem se skládal z varné desky a mikrovlnné trouby. Velké jídlo jistě uchová každý váš rozmražený marshmallow i obilí, nebo dokonce využijete velký kastrol nebo dokonce hrnec, který si také poradí s velkým lepkavým nepořádkem! (obrázky uvedené níže ukazují pokyny pro mikrovlnnou troubu)

Do nádoby vhodné do mikrovlnné trouby umístěte marshmallows, sodík a máslo. Nebo dokonce umístěte máslo přímo do hrnce nebo dokonce hrnce.
V mikrovlnné troubě ohřívejte komponenty po dobu 1 minuty, poté promíchejte. Pokračujte v vytápění domu v 30sekundových periodách, přičemž se mezi jednotlivými vytápěními domácnosti zahřívají, dokud marshmallows skutečně nerozmrazí.
Na varné desce zahřejte pánev nad teplým nástrojem a rozmrazte máslo. Zahrňte marshmallows, stejně jako sodík, stejně jako promíchejte, dokud se marshmallows skutečně úplně nerozmrazí.
Odstraňte pocházející z teplého, stejně jako vmíchejte vanilku a volitelné další marshmallow.
Vložte zrno Fortunate Appeals a také je složte přímo do směsi marshmallow.
Přesuňte zakrytou obilnou směs pro vaše hotové jídlo. Opatrně zatlačte zrno ohnuté při nakládání pokrmu pomocí prstů nebo dokonce špachtle. *Potřete špachtlí nebo dokonce prsty máslem, posypte nebo dokonce nepřilnavým sprejem pro jednodušší manipulaci.

Povolte své marshmallow nabídky Fortunate Appeals směrem k dosažení úrovně vesmírné teploty po dobu minimálně jedné hodiny. V tuto chvíli je můžete všechny snadno namáčet do rozmražené lahodné čokolády a případně dozdobit. Potěšte se!

Ke kompletnímu usazení vyžaduje zrno asi 2 hodiny. Během procedury neuchovávejte v chladničce směrem k rychlosti, protože to jistě způsobí, že vaše obilné tyčinky zcela vyschnou!