DÝŇOVÝ KORÁČ S ČOKOLÁDOVOU KŮROŽKOU GINGERSNAP

DÝŇOVÝ KORÁČ S ČOKOLÁDOVOU KŮROŽKOU GINGERSNAP

Tohle není tradiční dýňový koláč vaší babičky. Pumpkin Pie spolu s Delicious chocolate Gingersnap Crust je vlastně následující stupeň. Koláčová zubní výplň? Skvělé, tradiční, ideální. Kůrka – úžasná, horká, spolu s oblíbenou lahodnou čokoládou. Jednoduše si to vytvořte na Den díkůvzdání. Opravdu. Přestaňte se ptát na obavy.

DÝŇOVÝ KORÁČ S ČOKOLÁDOVOU KŮROŽKOU GINGERSNAP

KŮRA

Nemám jako koláčovou kůrku, proto jsem ji upravil. Spíše než základní koláčovou krustu, která obvykle volí dýňový koláč, jsem vytvořil kakaovou krustu zázvorového chřestu – podobnou krustě z grahamového kreru, ale praskající spolu s Dnem díkůvzdání, pokles chuti. Tato kůra je vlastně sodang lahodná, možná ji budu muset konzumovat denně po zbytek svého životního stylu, amen a trvale. Amen. Budete vyžadovat:

nahnědlý cukr
bíle zbarvený cukr
mouka
kakao
sodík
zázvorové sušenky
máslo

 

JAK UDĚLÁM KŮRU Z GINGERSNAP

Integrujte zázvorové sušenky, mouku, cukry, kakao a také sodík do mixéru s vyšším výkonem. Rytmus až do krusty přímo do penaltových drobků.
V misce velikosti nástroje integrujte zázvorové máslo a drobky. Zatlačte přímo na historické minimum a okraje 10palcové koláčové pánve, která byla skutečně postříkána nepřilnavým sprejem.
Vařte při 350 úrovních po dobu 5 minut.

NÁPLŇ

Na základní zubní výplň z dýňového koláče jsem použil misku od mistra Artura, protože je to skutečně to nejlepší, co jsem kdy měl. Má skutečně fantastickou chuť, která dává přednost chutnosti bez všeho na špici! Pro tuto neuvěřitelnou zubní výplň z dýňového koláče budete potřebovat:
nahnědlý cukr
bíle zbarvený cukr
vydatná pleťová voda
pyré z dýně
mouka
sodík
tmavý pepř
mletý zázvor
mletá skořice
mletý hřebíček
vejce

 

JAK UDĚLÁM TUTO LAHODNOU NÁPLŇ?

Zcela vysušené komponenty rozmixujte v misce, rezervujte. V mixéru porazte vejce, pleťovou vodu a dýni. Vmíchejte zcela suché komponenty.
Dejte koláč zubní výplň do teplé kůry a pečte koláč asi čtyřicet pět minut.
Během posledních dvaceti minut vaření se vypořádejte s kůrkou spolu s proužky alobalu nebo dokonce chráničem kůrky.

 

KARAMELOVÁ OMÁČKA

Dělám si srandu, určitě ne, tato slaná cukrová omáčka je vlastně prakticky tou nejlepší složkou koláče. Jsem spotřebovaný. Ponořte nakrájená jablka do zbytků, dejte je na gelato, vytvořte mléčné koktejly spolu s preclíky, ať už můžete snadno použít jakékoli nastavení přepravy, abyste je získali ve svém obchodě, je to skvělé. Budete vyžadovat:

cukr
posypat
máslo
vanilka
vydatná pleťová voda
sodík
Dovolte mi, abych vás odkázal na Desovo poselství všechno o této cukrové omáčce spolu s každým z návrhů na výrobu cukru. Rozhodnete-li se pro získání dobrého uchovat zakoupenou nádobu s cukrem – nebudu informovat. Jsem zodpovědný za to, že to provedu sám, určitě tam a hned dole.

Přední váš koláč spolu s vlastnoručně vyrobenou omáčkou ze šlehaného cukru a krémem. Poté, co upřednostníte tento kousek výhod, skutečně zemřete a pravděpodobně se dostanete do ráje! Vytvořit si vlastní šlehačku je vlastně hračka – cukr a pleťová voda. Vyšleháme spolu se stojatým mixérem do změknutí. Pokyny naleznete na paměťové kartě paraboly.

MŮŽU MÍT VTEŘINY?

Vzhledem k tomu, že jste vytvořili jeden z absolutně nejchutnějších dýňových koláčů na pozadí – nakopněte se a sledujte, jak se vaši návštěvníci na třetiny a sekundy vracejí. Garantuji, že nebudete litovat toho, že nabídnete toto kouzlo.

DEJ NÁM VĚDĚT!

Pokud jste poté zkusili tento dýňový koláč nebo dokonce každé jiné jídlo na blogu, pamatujte na cenu jídla a zanechte našemu týmu níže uvedenou poznámku. Můžete také snadno vyhovět našemu týmu na Twitteru a google, Twitteru, Instagramu a Pinterestu, abyste viděli přesně to, co víc získáváme!